Tisky

Výtečně provedená fotografie může skvěle doplnit moderní interiér, ať už se jedná o domácnost nebo veřejně přístupné firemní prostory. Snímek přírody nebo ilustrace dokáže vnést do nezajímavých stěn živost a oživení. Nabízím několik možností, jak si nechat jakékoli dílo zhotovit.


Máte vše ve svých rukou. Jednoduše navštivte jednu z microstock agentur, kde mám svá prodejní portfolia, vyberte si jakýkoliv obrázek a zakupte si licenci. Po té si obrázek budete moct stáhnout v plné kvalitě a dále je jen na Vás, zda si obrázek vytisknete sami, nebo si ho někde necháte zhotovit v jakékoli podobě.

Server www.fineartamerica.com je jeden z nejstarších a největších marketů. Vyberete si dílo a následně si zvolíte jeden z mnoha produktů ať již jde o tisk na plátno, plakát, osušku, koberec… po objednávce již čekáte, až Vám přijde poštou hotový produkt.

Pokud Vás zaujala třetí možnost, jednoduše mě kontaktujte. Máme dvě možnosti. Buď se domluvíme přímo na prodeji licence, tedy jako u první možnosti, jen vynecháme ze hry fotobanku a Vy si pak s obrázkem nakládejte dle Vaší fantazie. Nebo se domluvíme na realizaci tisku. Pracuji ve společnosti www.tiskCB.cz, kde mohu osobně tisk zhotovit a odeslat na Vaší adresu, pokud si ho nebudete chtít v Českých Budějovicích vyzvednout osobně.

Můžeme nabídnout tisk na plátno s následným napnutím na blindrám. Tisk na papír, tedy plakát, nebo tisk na samolepku obojí v jakémkoli rozměru.

RozměrPlátnoPlakátSamolepka
45×30 cm390,-190,-290,-
60×40 cm690,-390,-490,-
80×60 cm1290,-590,-790,-
130×90 cm1890,-990,-1390,-